Hakkımızda

VİZYON & MİSYON

Uzman Lastik kurulduğu günden bu yana ara vermeksizin sürdürdüğü gelişimini ve sektör faaliyetlerini, dalındaki bilgi birikimi ve deneyimini, idari yapısı ve profesyonel kadrolarını, teknolojik iletişim ağı ve performansını, Ülkemizin her noktasında faaliyetlerini sürdürebilir hareket kabiliyeti ve pratikliğine taşımayı başarmıştır.

Ülke ekonomisine; İstihtam, yeni tesis, teknoloji ve yatırımlarıyla önemli katkıda bulunan firmamız bilgi birikimi ve sektördeki liderliğini yeni iş birlikleri ve ortaklıklar ile paylaşmaya hazırdır.

Firmamız yüklendiği bu MİSYONU ülkemizde ve bir çok ülkede hizmet sloganıyla Firmamızın VİZYONU olarak benimsemiştir.


KALİTE POLİTİKASI

Uzman Lastik Çalışanları olarak;

Kaliteyi sağlamak için; hizmette standartlara uygunluğu ve kalitede sürekliliği, doğru, çabuk ve güvenilir hizmetin ilk defada ve her seferde verilmesini, Kalite Yönetim Siteminin uygulanmasında sürekli iyileştirmenin sağlanmasını; personele sağlıklı ve güvenli çalışma ortamını ve sürekli eğitim imkanlarını sağlayarak verimliliği artırmayı kendisine amaç edinmiştir.

Ekip ruhuna inanmış profesyonel kadrosuyla, müşteri memnuniyetini esas alan ve kaliteli hizmet sunan, bilgi birikimi ve sağladığı güvenle sektörde lider olan, kendini sürekli yenileyen ve toplumsal kaliteyi hedefleyen uluslararası kurum olmak şirketimizin Kalite Politikasıdır.